اخبار > ششمين مسابقه مقاله نويسي "جنبه هاي نظري قصه گويي"


  چاپ        ارسال به دوست

ششمين مسابقه مقاله نويسي "جنبه هاي نظري قصه گويي"

كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان استان اصفهان در نظر دارد همزمان با برگزاري پانزدهمين جشنواره بين المللي قصه گويي ، ششمين مسابقه مقاله نويسي را نيز با هدف  تقويت جنبه هاي نظري  قصه گويي و اثرات آن بر فرهنگ ديني و ايراني برگزار نمايد.

به همين منظور از تمامي صاحب نظران ، اساتيد ، دانشجويان ،‌روحانيون ، طلاب ، مربيان و معلمان و...دعوت به عمل مي آورد ، تا با ارسال مقاله پيرامون موضوعات زير در اين مسابقه شركت نمايند.


محورها و موضوعات اصلي : 1- بررسي شيوه هاي كهن و نوين قصه گويي     2-بررسي امكان قصه گويي توسط كودكان و نوجوانان  3- نقش قصه در توسعه فعاليت هاي هنري و ادبي ويژه كودكان و نوجوانان   4- بررسي فلسفه ي قصه گويي براي كودكان و نوجوانان     u بخش ويژه : بررسي روش هاي روايت گري دفاع مقدس


نحوه ارايه مقالات: علاقه مندان مي توانند حداكثر تا تاريخ   1390/05/20 چكيده مقاله خود را حداكثر در يك صفحه A4 به همراه كليد واژه ها و فرم مشخصات به نشاني پست الكترونيكي : esfahan@kanoonparvaresh.com  و يا پست سفارشي به نشاني : اصفهان –  ميدان قدس  –  كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان ارسال نمايند.


اصل مقاله پذيرفته شده حداكثر تا 10 صفحه A4 در قالب WORD و فونت 12 تا تاريخ 1390/06/25 به نشاني فوق ارسال شود.


> ارايه مقاله به صورت فردي يا گروهي آزاد است . > مقالات چند موضوعي پذيرفته نمي شوند. > مقالات دريافتي به صاحبان آثار مسترد نخواهد شد و كانون حق هرگونه ويرايش و چاپ را براي خود محفوظ مي دارد.

>مقالات ارسالي تا كنون در جايي چاپ نشده و به سفارش سازمان يا دستگاه ديگري تدوين نگرديده باشد. > از صاحبان آثار برتر جهت حضور و ارايه مقاله در جشنواره منطقه اي دعوت به عمل آمده و از برگزيدگان به نحو شايسته تقدير خواهد شد. > در صورتي كه تدوين كنندگان مقاله بيش از يك نفر باشند ، ارايه دهنده مقاله در مراحل مختلف ( استاني ،‌منطقه اي و كشوري ) توسط فرد ثابت ضروري است .

> جهت كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن    9512238    تماس حاصل فرمائيد .


معيارهاي ارزيابي :

تناسب متن با عنوان مقاله                                          رعايت اصول نگارش و ويرايش در متن مقاله                                      رعايت قواعد تدوين مقالات علمي - پژوهشي

پرهيز از اقتباس و گردآوري                                        تازگي و نوبودن محتواي متن                                                     خلاقيت در طرح ديدگاه ها و سهم آن ها در تدوين و تنظيم متن

استفاده از منابع و ماخذ معتبر با ذكر مستندات             كيفيت محتوا و سهم آن در گسترش دانش كاربردي قصه گويي


٠٧:٥٣ - 1390/05/09    /    شماره : ٧٩٣١    /    تعداد نمایش : ٦٢٨٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

کلیه حقوق برای دانشگاه مجازی المصطفی(ص) محفوظ است.